Elinizde Sihirli Bir Değnek Olmayabilir!

DÜNYANIN İLK VE EN BÜYÜK DUYGUSAL ZEKA ORGANİZASYONU
SİX SECONDS’IN EĞİTİMLERİ VAR!

Hayatı mutlu, sağlıklı, başarılı ve hayalinizdeki gibi yaşamak istediğinizi biliyorum. Bunun için pek çok formül önerileri olsa da hiç biri size uyan formül olmayabilir. Yani bu işin sihirli bir değneği yok! Dünyanın ilk ve en büyük Duygusal Zeka Organizasyonu Six Seconds, hayatı daha mutlu, daha sağlıklı, başarılı ve hayalimizdeki gibi yaşamamız için duygularımızla akıllı olmamızı öneriyor…

Duygularımızla akıllı olmak nedir?

“Zamanla geçer” değildir! “Korkma bir şey olmaz” değildir! “Abartıyorsun, unut gitsin” hiç değildir! Tam tersine neyi, neden hissettiğinizi anlamak ve üzerine düşünmek demektir. Öncelikle kendisi ile barışık bir insan, iyi bir ebeveyn, iyi bir lider olabilmenin ve sayısız varoluş durumunun arkasında vardır.

Duygularınızla akıllı bir yaşam kurmak elimizde. Duygu ve düşüncelerinizi kendiniz ve çevreniz için en iyi sonuçları üretmek adına harmanlayabilirsiniz. Bu konuda ustalaşabilirsiniz. Bu ustalık yolculuğu sizin Duygusal Zekanızı daha etkin kullanma yolculuğunuzdur.

Kendimizi tanıyarak başlayacağımız bir yolculuk…

Duygularımızı tanımlamak ve yorumlamak, sıklıkla hissettiğimiz duygularımızı fark etmek yolculuğumuzun ilk ve heyecan verici adımıdır. Duygu-Düşünce- Davranışlarımızın ne sonuçlar ürettiğini kavramak. Sürekli başımıza gelen sonuçların derinliğine bakabilmek. Kalıplarınız Fark etmek.

Yolculuğa Six Seconds’ın Sertifikasyon Eğitimleri ile başlayabilirsiniz…

1.    EQ Kilidini Açmak*
Duygusal Zeka’nın ne olduğunu, neden ve nasıl çalıştığını öğrenmeye yönelik özel bir sertifikasyon programı…
2.    Beyin Profili Uzmanlık Sertifikasyonu
Güçlü Duygusal Zeka Beyin Profillerini kullanma imkanı sağlayan, geliştirilmiş bir sertifikasyon programı…
3.    EQ Değerlendirici Sertifikasyonu
Performansın ana faktörlerini ölçmek ve geliştirmek için kullanılan, eksiksiz bir sertifikasyon programı…

* EQ Kilidini Açmak diğer sertifika eğitimleri için ön koşuldur.

Elinizde sihirli bir değnekten daha fazlası için yararlanabileceğiniz Six Seconds Sertifikasyon  eğitimleri hakkında ayrıntılı bilgi için: http://hayatinritmi.com.tr/tr/six-seconds-sertifikasyonlari-32