Elinizde Sihirli Bir Değnek Olmayabilir!

Dünyanın İlk ve En Büyük Duygusal Zeka Organizasyonu Six Seconds'ın Sertifikasyon Eğitimi Var!

Hayatı mutlu, sağlıklı, başarılı ve hayalinizdeki gibi yaşamak istediğinizi biliyorum. Bunun için pek çok formül önerileri olsa da hiç biri size uyan formül olmayabilir. Yani bu işin sihirli bir değneği yok! 165 ülkede 25 ofisi bulunan 65.000 kişilik bir ağa sahip 21 yıldır kendini Duygusal Zeka gelişimine adayan Six Seconds, hayatı daha mutlu, daha sağlıklı,daha üretken, daha başarılı ve hayalimizdeki gibi yaşamamız için duygularımızla akıllı olmamızı öneriyor…

Duygularımızla akıllı olmak nedir?

“Zamanla geçer” değildir! “Korkma bir şey olmaz” değildir! “Abartıyorsun, unut gitsin” hiç değildir! Tam tersine neyi, neden hissettiğinizi anlamak ve üzerine düşünmek demektir. Öncelikle kendisi ile barışık bir insan, iyi bir ebeveyn, iyi bir lider olabilmenin ve sayısız varoluş durumunun arkasında vardır.

Duygularınızla akıllı bir yaşam kurmak elimizde. Duygu ve düşüncelerinizi kendiniz ve çevreniz için en iyi sonuçları üretmek adına harmanlayabilirsiniz. Bu konuda ustalaşabilirsiniz. Bu ustalık yolculuğu sizin Duygusal Zekanızı daha etkin kullanma yolculuğunuzdur.

Kendimizi tanıyarak başlayacağımız bir yolculuk…

Duygularımızı tanımlamak ve yorumlamak, sıklıkla hissettiğimiz duygularımızı fark etmek yolculuğumuzun ilk ve heyecan verici adımıdır. Duygu-Düşünce- Davranışlarımızın ne sonuçlar ürettiğini kavramak. Sürekli başımıza gelen sonuçların derinliğine bakabilmek. Kalıplarınız Fark etmek.

Yolculuğa Six Seconds’ın Sertifikasyon Eğitimleri ile başlayabilirsiniz…

Bu sertifikasyon programını almış ve gerek iş gerekse özel yaşamında çok değerli kazanımlar elde etmiş bir İleri Duygusal Zeka Eğitmeni olarak kendiniz ve diğerleri adına olumlu değişimi başlatabileceğiniz bu yolculuğa çıkmanızı içtenlikle tavsiye ediyorum. Bu eğitimin lideri olarak sizlerle birlikte teori ile pratiğin harmanlandığı, somut bir model ve yapay zeka ile geliştirilen değerlendirme araçlarını kullanma yetkinliğini kazanacağınız bu eğitim süreci boyunca sizlerle bir arada olacağım için çok heyecanlıyım.

İlk kez Türkçe olarak Türkiye'de mezunu olduğum Adler Central Europe iş birliği ile gerçekleşecek bu eğitim ile ilişkilerinizi güçlendirebilir yaşam kalitenizi, verimliliğinizi ve refahınızı arttırabilirsiniz, böylece kendinizi ve diğerleri için benzersiz bir değişime liderlik edebilirsiniz. Kurumunuzda da; etkin iletişim, çalışanların hedeflere yönelik yetenek seçimi ve geliştirilmesi, stratejik planlama becerilerinin güçlendirilmesi ile dönüşümü hızlı ve köklü bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Elinizde sihirli bir değnekten daha fazlası için yararlanabileceğiniz Six Seconds Duygusal Zeka Değerlendirici ve Beyin Profili Uzmanlığı Sertifikasyon Eğitimini ikinci defa 3-4-5-6 Ekim 2019 tarihlerinde gerçekleştireceğim. Detaylı bilgi için bizlere https://www.hayatinritmi.com.tr/tr/six-seconds-sertifikasyon-3456-ekim-2019,168 adresinden ulaşabilirsiniz.