Liderliğin Kalbinde Türkçe Olarak Basıldı!

Yıllar önce çıktığım bir yolculuk benim için duygusal zeka. Kimi zaman daha yavaş, kimi zaman koşarcasına ilerlediğim, birbirinden güzel insanlarla tanışmamı, kendime ve yaşama dair pek çok şey öğrenmemi sağladı bu süreç. Şimdi geldiğimiz nokta ise benim için son derece heyecan verici.

EQ yolculuğumda tanıştığım en samimi, ilham verici ve açık fikirli insanlardan biri, benim de parçası olduğum Six Seconds organizasyonunun CEO’su Joshua Freedman.  Kendisiyle tanışmak ve kaleme aldığı Liderliğin Kalbinde kitabını okumak, hem kişisel hem profesyonel yaşamımda son derece dönüştürücü bir rol oynadı. Duygusal zeka kavramının ne olduğunu ve bunu hayatlarımızda aktif olarak uygulayarak nasıl yol kat edebileceğimizi somut ve bilimsel bir altyapı ile gündelik yaşamdan örneklerle açıklıyor Joshua.

Six Seconds’ın benim de sahiplenmiş olduğum “duygusal zekayı daha fazla insanın deneyimlemesi” vizyonu doğrultusunda yazılmış ve uluslararası bir çoksatar olmuş bu kitabın Türk okurlarla da buluşması büyük bir hayalimdi. Six Seconds materyallerinin, EQ gelişimine katkı sunan pek çok içeriğin ülkemizde de ulaşılabilir olması için ekibim Hayatın Ritmi ile birlikte büyük bir çaba ortaya koyuyoruz. Joshua’nın kitabının Türkçeye çevrilmesi de bu yolculukta attığımız en büyük adımlardan biri oldu.

Liderliğin Kalbinde - Duygusal Zekâ ile Sonuç Almak kitabını kariyer basamaklarında ilerlemek, daha bilinçli adımlar atmak, bireysel değerlerine ve duygularına uyumlanmak, kişisel ve profesyonel yaşamları arasında bir denge kurmak ve en geniş anlamda daha başarılı ve verimli bir yaşam sürmek isteyen herkese öneriyorum. Sade bir dili ve son derece keyifli bir anlatımı var kitabın. Joshua, en bilinir global şirketlerde çalışanlar ve liderlerin yaşadıkları karşılaşmalardan aile arasındaki paylaşımlara kadar pek çok gündelik, somut ve samimi örneğe yer veriyor.

Bu değerli kitabın dilimize kazandırılması ve basıma hazır hale getirilmesi sürecinde göstermiş oldukları emek için Paloma Yayınevi’nin kurucusu ve sevgili dostum Banu Erol’a, Hayatın Ritmi ailesinin birer parçası olan sevgili Sedat Birol ve Cemre Kontacı’ya bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.

Liderliğin Kalbinde, D&R, Mephisto, Remzi, Kırmızı Kedi gibi kitapevlerinde ve çevrimiçi olarak satışa sunuldu. Toplu alım yapmak isteyenler doğrudan Paloma Yayınevi ile iletişime geçebilir. Kitabı çevrimiçi sipariş edebileceğiniz bazı linkleri sizlerle paylaşmak istiyorum:
 

https://www.idefix.com/Kitap/Liderligin-Kalbinde-Duygusal-Zeka-ile-Sonuc-Almak/Egitim-Basvuru/Is-Ekonomi-Hukuk/Yonetim-Is-Gelistirme-Kalite/urunno=0001846876001

https://www.eganba.com/liderligin-kalbinde-kitabi-joshua-freedman

https://www.babil.com/liderligin-kalbinde-kitabi-joshua-freedman

https://pandora.com.tr/kitap/liderligin-kalbinde-duygusal-zeka-ile-sonuc-almak/714039

https://kidega.com/kitap/liderligin-kalbinde-329480/detay

https://www.dr.com.tr/Kitap/Liderligin-Kalbinde-Duygusal-Zeka-ile-Sonuc-Almak/Egitim-Basvuru/Is-Ekonomi-Hukuk/Yonetim-Is-Gelistirme-Kalite/urunno=0001846876001

 

Hepinize iyi okumalar dilerim.